Vítejte ve Slapech u Tábora

Vítáme Vás v naší malebné vesničce, která se nachází ve Slapech u Tábora a to nedaleko Tábora. Rádi Vám poskytneme všechny informace, které vám zajistí příjemou návštěvu.

Restaurece čp.2 je nově zrekonstruovaný, bezbariérový, historický objekt ve vesnici Slapy u Tábora.
Zajištujeme 6 parkovacích míst přímo v areálu a další parkovací místa mimo areál.
V létě je možnost využití venkovního posezení, venkovního grilování, dětského hřiště. Dále můžou využít Vaše ratolesti dětské hřiště s pískem.

V objektu se nachází restaurace, sál, maštal ( v které se konaní různé akce jako například vepřové hody).

Restaurace se nachází v nejstarší části objektu a to v hlavní budově. Restaurace má kapacitu 35 míst.

Je možné využití sálu, při různých příležiostech jako je například svatba, narozeninové oslavy, školení, vánoční večírky, společenské akce,....

Sál má kapacitu až 90 míst k sezení.


www.restauracecp2.cz

Apartmán I.

Můžeme Vám nabídnout příjemnou noc strávenou v jednom ze tří apartmánů. Tento apartmán je jako jedinný dvoulůžkový. Má vlastní koupelnu s volně stojící vanou. Převažuja zde bílá barva s přírodním dřevem.

Apartmán II.


Můžeme Vám nabídnout příjemnou noc strávenou v jednom ze tří apartmánů. Tento apartmán je v dřevěném stylu. Má vlastní koupelnu se sprchovým koutel. Tento pokoj má kapacitu až 4osoby.


Apartmán III.


Můžeme Vám nabídnout příjemnou noc strávenou v jednom ze tří apartmánů. Tento apartmán je v moderním černo-bílem stylu. Má vlastní koupelnu se sprchovým koutel. Tento pokoj má kapacitu až 4osoby.